Commerce Product Option (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Administration
it: Amministrazione

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: none
it: nessuno

en: Name
it: Nome

en: Store
it: Negozio

en: Configuration
it: Configurazione

en: Select list
it: Elenco di selezione
