Commerce Product Option (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Administration
te: పరిపాలన

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Name
te: పేరు

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి
