Commerce Product Option (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Name
id: Nama

en: Options
id: Opsi

en: Created date
id: Tanggal pembuatan

en: Product
id: Produk

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Full content
id: Konten lengkap

en: Changed date
id: Tanggal diubah
