Commerce Product Option (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Options
ru: Настройки

en: Created date
ru: Дата создания

en: Product
ru: Товар

en: Product id
ru: Идентификатор товара

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Line item
ru: Строка

en: Full content
ru: Полная версия

en: Changed date
ru: Дата изменения

en: Human-readable name
ru: Удобочитаемое название

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)

en: Delete options
ru: Опции удаления
