Commerce Product Option (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Options
ar: الخيارات

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Product
ar: المنتج

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Full content
ar: المحتوى الكامل
