Commerce Product Option (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Options
az: Seçimlər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Full content
az: Tam məzmun
