Commerce Product Option (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Options
ro: Opţiuni

en: Created date
ro: Data creării

en: Product
ro: Produs

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Full content
ro: Întregul conținut

en: Changed date
ro: Data modificării
