Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል
