Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: manage fields
ar: تسيير الحقول

en: manage display
ar: إدارة العرض
