Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: manage display
be: кіраваць адлюстраваннем
