Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: manage fields
el: διαχείριση πεδίων

en: manage display
el: διαχείριση εμφάνισης

en: Order creation help text
el: Βοηθητικό κείμενο δημιουργίας παραγγελίας.
