Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: manage fields
es: gestionar campos

en: manage display
es: gestionar presentación

en: Order creation help text
es: Texto de ayuda para la creación de pedidos

en: Administer order types
es: Administrar tipos de pedido

en: Add order type
es: Añadir tipo de pedido
