Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: manage display
et: halda kuva

en: Order creation help text
et: Tellimuse koostamise abitekst

en: Order type name
et: Tellimuse tüübi nimi
