Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: manage display
eu: aurkezpena kudeatu
