Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: manage fields
fi: hallinnoi kenttiä

en: manage display
fi: ylläpidä näkymää
