Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: manage fields
gl: administrar campos

en: manage display
gl: xestionar presentación

en: Order creation help text
gl: Texto de axuda para a creación de pedidos
