Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: manage display
he: ניהול תצוגה
