Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Commerce (contrib)
is: Commerce (framlag)
