Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: manage fields
jv: Natani field

en: manage display
jv: nata tampilan
