Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas
