Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu
