Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
