Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: manage fields
nl: velden beheren

en: manage display
nl: weergave beheren

en: Order type name
nl: Bestellingstype-naam

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: Administer order types
nl: Ordertypes beheren

en: Add order type
nl: Bestellingstype toevoegen
