Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
