Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ
