Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem

en: Order creation help text
pl: Tekst pomocy tworzenia zamówienia

en: Supply an optional help message to be displayed above the order add form.
pl: Podaj opcjonalną wiadomość pomocy wyświetlaną nad formularzem dodawania produktu do koszyka.

en: Order type name
pl: Nazwa typu zamówienia
