Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: manage fields
ro: gestiune câmpuri

en: manage display
ro: administrare afişare

en: Administer order types
ro: Administrare tipuri de comandă

en: Add order type
ro: Adăugați tip de comandă
