Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
