Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Machine name
tr: Makine adı

en: manage fields
tr: alanları yönet

en: manage display
tr: görüntüyü yönet
