Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: manage fields
vi: quản lý trường

en: manage display
vi: quản lý hiển thị
