Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: manage display
ca: gestiona la presentació
