Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Machine name
da: Internt navn

en: manage fields
da: håndtér felter

en: manage display
da: håndtér visning

en: Order creation help text
da: Hjælpetekst til ordreoprettelse

en: Supply an optional help message to be displayed above the order add form.
da: En valgfri hjælpebesked som vises over "tilføj ordre"-formularen.

en: Order type name
da: Ordretypenavn

en: Add order type
da: Tilføj ordretype
