Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: manage display
fa: اداره نمایش

en: Order creation help text
fa: متن راهنمای ایجاد سفارش

en: Supply an optional help message to be displayed above the order add form.
fa: یک متن اختیاری را وارد کنید تا در بالای فرم ایجاد سفارش نمایش داده شود.

en: Order Types
fa: انواع سفارش ها
