Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: manage display
hr: upravljanje prikazom
