Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Name
id: Nama

en: Machine name
id: Nama mesin

en: manage fields
id: kelola field

en: manage display
id: kelola tampilan

en: Administer order types
id: Mengelola jenis pesanan

en: Add order type
id: Tambah jenis pesanan
