Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: manage fields
ja: フィールドの管理

en: manage display
ja: 表示の管理

en: Administer order types
ja: 注文タイプを管理
