Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: manage fields
oc: gerir los camps

en: manage display
oc: gerir l'afichatge
