Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: manage fields
ru: управление полями

en: manage display
ru: управление отображением

en: Order creation help text
ru: Поясняющий текст при создании заказа

en: Supply an optional help message to be displayed above the order add form.
ru: Предоставляет опциональные сообщения помощи для отображения над формой добавления заказа.

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)

en: Administer order types
ru: Администрирование типов заказов

en: Add order type
ru: Добавить тип заказа
