Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie

en: Administer order types
sk: Spravovať typy objednávok

en: Add order type
sk: Pridať typ objednávky
