Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: manage fields
sv: hantera fält

en: manage display
sv: hantera visning
