Commerce Order Types (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: manage fields
uk: керувати полями

en: manage display
uk: керувати відображенням

en: Order creation help text
uk: Довідковий текст створення замовлення

en: Supply an optional help message to be displayed above the order add form.
uk: Введіть необов'язкове довідкове повідомлення, що буде відображатися над формою додавання замовлення.

en: Order type name
uk: Назва типу замовлення

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)

en: Administer order types
uk: Адміністрування типів замовлень

en: The machine-readable name of this order type. This name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores, it must be unique.
uk: Машино-читабельна назва цього типу замовлення. Ця назва має містити лише латинські літери в нижньому регістрі, цифри й символи підкреслення. Вона має бути унікальною.

en: Add order type
uk: Додати тип замовлення
