Commerce OTP Hungary (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Success
de: Erfolg

en: Display title
de: Titel anzeigen

en: English
de: Englisch

en: Failed
de: Fehlgeschlagen

en: Protected
de: Geschützt

en: Unknown error
de: Unbekannter Fehler

en: Cancelled
de: Abgebrochen

en: German
de: Deutsch

en: Hungarian
de: Ungarisch

en: Payment failed
de: Zahlung fehlgeschlagen

en: Order @order_id at @store
de: Bestellung @order_id bei @store

en: Not protected
de: Ungeschützt

en: Image style
de: Bildstil

en: Payment failed at the payment server. Please review your information and try again.
de: Die Zahlung konnte lt. Zahlungsserver nicht durchgeführt werden. Überprüfen Sie Ihre Angaben und versuchen Sie es erneut.

en: Payment completed successfully
de: Zahlung erfolgreich abgeschlossen
