Commerce OTP Hungary (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: English
gl: Inglés

en: Failed
gl: Fallo

en: Protected
gl: Protexido

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: German
gl: Alemán

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Not protected
gl: Sen protexer

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
