Commerce OTP Hungary (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: English
lt: Anglų

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Protected
lt: Apsaugotas

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Not protected
lt: Neapsaugota

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
