Commerce OTP Hungary (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Success
pt: Sucesso

en: Display title
pt: Mostrar título

en: English
pt: Inglês

en: Failed
pt: Falhou

en: Protected
pt: Protegido

en: Unknown error
pt: Erro desconhecido

en: German
pt: Alemão

en: Hungarian
pt: Húngaro

en: Not protected
pt: Não protegido

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: Payment failed at the payment server. Please review your information and try again.
pt: O pagamento falhou no servidor de pagamento. Por favor reveja a sua informação e tente outra vez.
