Commerce OTP Hungary (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Display title
az: Görünüş başlığı

en: English
az: İngilis

en: Protected
az: Qorunur

en: German
az: Alman

en: Not protected
az: Qorunmur
