Commerce OTP Hungary (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Success
sk: Úspech

en: Display title
sk: Zobrazovaný názov

en: English
sk: Angličtina

en: Commerce
sk: Obchod

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Protected
sk: Chránený

en: German
sk: Nemčina

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Payment failed
sk: Platba zlyhala

en: Not protected
sk: Nie je  chránený

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Payment failed at the payment server. Please review your information and try again.
sk: Platba na platobnom serveri zlyhala. Skontrolujte svoje údaje a skúste to znova.
