Commerce PayPal (7.x-2.4) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: PayPal
ar: باي بال

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Default currency
ar: العملة الافتراضية

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: User
ar: المستخدم

en: Not found
ar: غير موجود

en: Signature
ar: التوقيع

en: Medium
ar: متوسط

en: Brazil
ar: البرازيل

en: Poland
ar: بولندا

en: Portugal
ar: البرتغال

en: Germany
ar: ألمانيا

en: Australia
ar: أستراليا

en: Austria
ar: النمسا

en: Belgium
ar: بلجيكا

en: Canada
ar: كندا

en: China
ar: الصين

en: France
ar: فرنسا

en: Italy
ar: إيطاليا

en: Netherlands
ar: هولندا

en: Russia
ar: روسيا

en: Spain
ar: إسبانيا

en: Switzerland
ar: سويسرا

en: United Kingdom
ar: المملكة المتحدة

en: United States
ar: الولايات المتحدة الأمريكية

en: Reference
ar: مرجع

en: Order balance: @balance
ar: رصيد الطلب: @balance

en: Includes:
ar: يحتوي:

en: Order @number
ar: الطلب @number

en: You must specify a positive numeric amount to capture.
ar: يجب عليك تحديد التقاط مبلغ رقمي موجب.
