Commerce PayPal (7.x-2.4) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Password
az: Parol

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: User
az: İstifadəçi

en: Signature
az: İmza

en: Medium
az: Orta

en: Brazil
az: Braziliya

en: Poland
az: Polşa

en: Portugal
az: Portuqaliya

en: Germany
az: Almaniya

en: Australia
az: Avstraliya

en: Austria
az: Avstriya

en: Belgium
az: Belçika

en: Canada
az: Kanada

en: China
az: Çin

en: France
az: Fransa

en: Italy
az: İtaliya

en: Netherlands
az: Hollandiya

en: Russia
az: Rusiya

en: Spain
az: İspaniya

en: Switzerland
az: İsveçrə

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: United States
az: Amerika Birləşmiş Ştatları

en: Reference
az: Istinad
