Commerce PayPal (7.x-2.6) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Password
ne: पासवर्ड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Medium
ne: माध्यम
